Nejvíce sexy vegetariáni roku 2007 jsou…

Novinky IVU
Zpěvačka Carrie Underwood a hudebník a šéf skupiny The Tonight Show – Kevin Eubanks.

Jedna z nejúspěšnějších amerických pop-country zpěvaček, nositelka různých cen včetně 2 cen Grammy, Carrie Underwood, vyhrála tento titul již podruhé (poprvé v roce 2005).

Narodila se v r. 1983 v Muskogee v Oklahomě a dětství prožila na farmě svých rodičů v Checotah. Toto město je považováno za hlavní město indiánského národa Muscogee (Creek). Carrie se ke svému indiánskému původu hrdě hlásí. Už jako malá zpívala v kostele a na různých místních slavnostech. První studiové nahrávky udělala již ve svých 13 letech. Vystudovala žurnalistiku a mediální komunikaci na Universitě v Tahlequah. V roce 2005 vyhrála titul „Idol Ameriky“.

Sama říká, že už ve 13 letech odmítla jíst hovězí, protože byla nešťastná z osudu zvířat. Postupně se stala úplnou vegetariánkou, na svých koncertech obvykle nosí tričko s nápisem „V jako vegetariánka“ a v rozhovorech často zdůrazňuje, že miluje vegetariánskou pizzu.


Kevin Tyrone Eubanks je jazzový kytarista a šéf skupiny The Tonight Show, která vystupuje v různých amerických televizních zábavných pořadech.

Narodil se v r. 1957 ve Philadelphii v Pennsylvanii. Vydal již přes dvacet desek, nejvíce ale mezi diváky proslul svým hurónským smíchem, kterým reaguje na vtipy komika Jay Lenoa. Jeho smích se dokonce dočkal parodie v seriálu Simpsonovi. Ostatně možná právě Lenovi vděčí za svůj letošní titul „nejvíce sexy vegetarián“, neboť tento vyzval diváky své show, aby pro Eubankse hlasovali.

Eubanks prosazuje vegetariánství jako zdravý způsob stravy – a Leno to vždy připomíná, pokud se chystá říci vtip o vegetariánech.zdroj fotografií: webové stránky Carrie Underwood a Wikipedia

[Akt. známka: 0,33 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
| Autor: administrator | Vydáno dne 27. 06. 2007 | 11505 přečtení | Počet komentářů: 1746 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Reklama

VEG 1 - tablety s B12 - perfektní pro vegany a vegetariány!
Nesmyslné antikampaně
Veganská strava je zdravá a bezpečná i pro malé děti - zneužití případu úmrtí dětěte ke kritice veganství

I děti mohou být vegany - výhrady k reportáži ČT

Vegetariánství škodí dětem? - shrnutí kausy hrůzostrašných článků v českém tisku
Naši sponzoři
Doporučujeme !
Internetová verze filmu "Vykořisťování Země" s českými titulky - jak konzumace masa škodí planetě Zemi, komentář čte sir Paul McCartney.
Nepřehlédněte
Nabízíme

Důvody proč
být vegetariány
Pravda o mase

filmy americké organizace PeTA s českými titulky na CD-ROM
Reklama
Nejčtenější články

Neexistuji vhodna data!

Tento web je vytvořen v phpRS